środa, 31 października 2012

Wybór diety

Wbrew pozorom odchudzanie oraz wybór diety jest bardzo ważną sprawą. Od tego zależą między innymi efekty naszego wysiłku oraz to jak będziemy się czuć. Jeżeli mamy do zgubienia tylko kilka kilogramów, które nagromadziły się podczas zimowego objadania się, to na przykład kilkudniowa dieta warzywna wystarczy.


http://www.sklepynatura.pl/
Picie dużej ilości wody oraz trening tylko nam pomoże. Natomiast jeżeli, chcemy pozbyć się dużej ilości kilogramów, musimy się dobrze zorganizować. Diety układane przez fachowców muszą dostarczać organizmowi niezbędnych substancji, oraz powodować stopniowe chudnięcie. Jeżeli jesteśmy wegetarianami, albo jeśli nie przepadamy za mięsem to nie wybierzemy ostatnio tak popularnej diety Dukana. Mamy za to inne możliwości, do najbardziej znanych i od lat stosowanych są diety 1000 kalorii. Polegają na tym, że w ciągu dnia wartość kaloryczna naszych posiłków nie może przekraczać pewnego pułapu. W zasadzie możemy jeść bardzo dużo produktów, które są zabranianie podczas innych diet, jedynie ograniczenie polega na nie przekroczeniu 1000 kalorii dziennie.

1 komentarz:

  1. idzie wiosna wiec widze juz te tabuny kobiet, ktore zaczynaja sie odchudzac ;) mnie to nie rusza bo i tak mam dobra figure :DD

    OdpowiedzUsuń